YÜZ ANALİZ FORMU
Yüzünüzdeki Mutluluğun Merkezi
Bizi Arayın : +90533 406 47 93

Akne tedavisi

Akne Tedavisi

Akne tedavisi kişinin özellikle yüz hatlarından çıkan ve hem onun sosyal hayatını etkileyen hem de görüntü bakımından ciltlerde olan lekeler diyebiliriz. Akne tedavisi size lazer ile yapılan ve son teknolojiyi kullanan bir sistem olmakla beraber çok başarılı sonuçlara imza atan bir yöntemdir.

 

Akne Tedavisi Nasıl Yapılır, süreçleri nelerdir?

Öncelikle hastanın cilt analizi yapılmaktadır, daha sonra uygulanacak adımlar belirlenmektedir. Cilt yapısı kişiden kişiye farklılık gösterdiğinden ve birçok akne çeşidi bulunduğundan kişiye özel tedavi yöntemleri geliştirilmektedir. Cildin hassas yapısından dolayı tedavilerinizi mutlaka bir DOKTOR kontrolü altında yaptırmalısınız. Böylece kısa sürede daha sağlıklı bir cilde kavuşmuş olacaksınız.

 

Aknenin çeşidi ve ciltte yarattığı etkisi başarılı sonuçlar alınabilmesi için çok önemlidir. Gelişmiş cihazlar birçok görüntü için harika sonuçlar verse de çok geç kalmış ya da çok zorlu akneler için durum biraz değişebilir. Akne tedavisinin her seansı ortalama 30 dk sürmektedir ve bu durum yine kişinin cildindeki akne izlerine göre değişir. Bazı hastalarımız tek seansta bile sonuç alabilirken, bazı hastalarımızda bu 5 seans olabilmektedir. Akne tedavisi sırasında herhangi bir ağrı ya da acı duyulmamaktadır, sonrasında ise günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz.

 

Akne Tedavisi Yan Etkileri?

Akne tedavisinin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken en önemli konu; güneş ya da solaryum ışınlarından cildinizi korumanızdır. Beklenmeyen herhangi bir durum ile karşılaştığınız taktirde lütfen doktorunuza başvurunuz.Konu Hakkında Soru Gönderin