YÜZ ANALİZ FORMU
Yüzünüzdeki Mutluluğun Merkezi
Bizi Arayın : +90533 406 47 93

Mezolift

MEZOLİFT; aynalarla dost olun

Zamana engel olamıyorsunuz, giderek yaşlanıyorsunuz  bunu her sabah aynada görmek sizi rahatsız ediyor ancak pahalı amelitaylara ne zamanınız yok nede travmatik süreç yaşamamk istiyorsanız size çok basit ve etkili bir önerim var MEZOLİFT.

 

Mezolift yada mezolifting cilt germe anlamına gelmektedir. İki temel yol ile bizlerin gençleşmesine cildimizin daha pürüzsüz, parlak, nemli, canlı ve genç görünmesine neden olur.

  • Anti-aging mekanizma: Yaşlanmanın önlemnesi yolu ile, burada ciddi anlamda düzenli bakım ve uygulamalarla benim kendi tecrübelerime göre ileri yaşlarada kendi yaşıtlarından en az 15-20 yaş genç görünen hastalarım vardır.
  • Cilt gençleştirme: Yaşla beraber ciltte görülen incelme, kuruma, lekelenmeler, yaşam boyu sivilce yara kesik hastalık vb. nedenlerle olan yara izlerinin giderilmesi, ciltteki kırışıklıkların lokal çökmelerin tedavisi yolu ile daha genç daha güzel görünüme kavuşma.

 

Mezoliftin cerrahiye göre en büyük avantajı hastanın anestezi almasına gerek olmaması ve hiç bir iş gücü kaybına neden olmamasıdır. Mezolift tedavisinde ilaçlar uygun dozlarda istediğimiz bölgeye verilerek lokal etki mekanizmasına sahip olurlar böylece hasta sistemik yan etkilerdende kurtulmuş olur. 

 

Mezolift yöntemi mikro iğnelerle özellikle yüz, boyun, el sırtı, dekolte bölgesi, karın, bel, basen, diz iç kısımları, kollar olmak üzere tüm vucut tedavi edilebilir. Burada cildi sıkılaştıran, geren, rengini açan, su kaybını önleyen, nemlendiren kırışıklıkları pürürüzsüz hale getiren erken dönem sarkmaları düzelten ilaçlar cilt ciltaltına verilir. Yada saydığımız tüm bu yaşlanma belirtileri oluşmadan kişisel bakım yöntemi olarak düşünülerek yaşlanmanın önüne geçmek için uyguluyoruz.

 

Benim 20 yıllık meslek hayatım ve onbinlerce hasta tecrübeme göre mezoliftingde ilk kür tedavi 1-2 hafta aralıklarda 3-4 seans yeterli olup sonra yılda bir iki uygulama ile yaşlanma belirtileriniz geri çevirip daha genç görünebileceğiniz gibi yaşlanmanızıda önleyebilirsiniz.

 

Mezolift diğer antiaging tedavi yöntemleri ilede oldukça uyumludur şöyleki kimyasal peeling uygulamasından önce yada dermaroller ile kombine olarak uygulayabiliriz. Dolgu, b vs. tedavilerininde olumlu etkilerine katkıda bulunur. Bende kliniğimde dermaroller uyguladığım hastalarıma genellikle mezoterapi, mezolift desteği ekliyorum. Mezolift öncesi uygulanan b tedavisininde mezolift etkisine destek sağladığını ben klinik olarak tecrübe etmiş durumdayım ayrıca peeling tedavisinden önce yapılan mezolift tedaviside cildi güçlendirerek peeling hastalarında daha güzel sonuç elde etmemi sağlıyor. Görüldüğü üzere bir tedavi yöntemini bilmek en uygun en etkili en güzel en güvenli sonuca ulaşmak için yeterli olmuyor hizmet aldığnız kişi ve kurumun bu konuda tecrübeli olması gerekir.

 

Meozlift tedavisinde hyalüronikasit, bakır, DMAE (dimetilaminoetanol), magnezyum, selenyum, silica, vitamin A, vitamin B1, B2, B3, B5, B6, vitamin C, çinko, amino asitler, peptidler, polipeptidler, nükleik asitleri alfa lipoik asit, glutatyon, somon DNAsı, fosfatidil kolin, deoksikolik asit, kök hücre gibi etken maddeler kullanılır görüldüğü gibi mezolift tedavisi oldukça geniş bir ilaç grubu ile yapılır. Hasta güvenliği için bu ilaçların uygun dozlarda, uygun endikasyonlarla, uygun şeklilde , uygun zaman aralıkları ile uygun teknikle ve yugun ortamlarda uygulanması gerekir. Görüldürğü üzere bu donanınıma ancak uzman bir hekim sahip olabilir hastalarıma güvendikleri uzman bir hekime tedavi olmalarını öneririm.

 

Sevgi ile kalın

Genç kalın

Op. Dr. Ali KAHRAMAN

0 505 334 41 57

 Konu Hakkında Soru Gönderin