Rinostetica 0505 334 41 57

BLOG

Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi den Cumartesiye - 9:00 - 18:00

Güvenli Rinoplasti

Güvenli Rinoplasti

Güvenli Rinoplasti

GÜVENLİ MİKROSKOBİK RİNOPLASTİ

Biz cerrahlar yüz yıllardır insanların tedavisi için çeşitli cerrahi teknikler geliştirmekteyiz. burun estetiğide hem cerrahlar hem hastalar tarafından en çok rağbet görülen en çok mutlu olunan konudur.

ilk yıllarda burnun estetik olarak düzeltilmesi hastalar için yeterli olurken zamanla burun fizyolojisine dikkat edilmediği hastaların ameliyattan sonra yeterli nefes alamadığı görülmüştür. bu konu özellikle Buruın fizyolojisi konusunda 5 yıl boyunca eğitim alan tek braçş olan kulak burun boğaz hekimlerince dikkate alınmıştır ve hastaların aynı zamanda nefes alma problemleride devam etmiştir.

süreç ilerledikçe hastalar ameliyattan sonra burunlarında sertrlik fark etmişlerdir. bu durum cerrahların burnun şeklini düzeltirken kemik kıkırdak dopkuya müdahale derek düzeltmeleri burnun kas kıkırdak gibi dokularına saygı göstermeden ameliyat yapmalarından kaynaklanmıştır. buna göre kemik kıkırdak dokuya ulaşırken direk olarak değilde kas kıkırdak yapısına zarar vermeden ulaştığım zaman hastalarımda ameliyattan sonra daha hareketli ağrısız ve esnek bir burun elde edebiliyorum bunada güvenli rinoplasti adını veriyorum.

ELASTİK, ESTETİK, AĞRISIZ BURUN!!!!!!!

yaptığım binlerce burun estetiği ameliyatından sonra burunda kemik kıkırdak yapılara kakar kas ligament ve lenf dokularınında önemli olduğunu gördüm bunlara dikkat eden tarzda yaptığım ameliyatlardan sonra hastalarımın daha mutlu olduğunu gördüm sizede bu konulara dikkat eden hekimlere başvurmanızı öneririm.

BURUN YALNIZ BİR ORGAN DEĞİLDİR!!!!!!!

konu ile ilgili bir diğer husus burnun asla yalnız bir organ olmayışıdır. ister nefes darlığı problemi ile bereber olsun ister nefes darlığı olmadan bana gelen bütün hastalarımında sinüzit vs. diğer problemlerini mutlaka değerlendiririm. burun estetiği yaptığım bir çok hastamda komşu yapılar olan sinüsle, geniz ve ağız bölgesinde burun eti büyümesi, konka bülloza, bademcik sorunu, sinüzit vs. sorunlar olduğunu gördüm bu gibi durumlarda konuyu tamamı ile tek ameliyatta tedavi edebilecel branş kulak burun boğaz hastalıklarıdır. bende hastalarıma eğer burun estetiği olacaklarsa mutlaka bir kulak burun boğaz hekimine danışmaları ve ondan sonra ameliyat olmalarını öneririm

0 Yorum

Açıklama: Konuyla ilgili yorum ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz veya sormak istediğiniz soruları bize gönderin en kısa sürede cevaplayalım.

Doktora Sorun

Konuyla ilgili sorularınızı buradan bize gönderin en kısa sürede cevaplayacağız.

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar *

Loading...