Rinostetica 0505 334 41 57

BLOG

Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi den Cumartesiye - 9:00 - 18:00

Blog

Burnumuz ve Yüzümüz

Tıbbın en hızlı gelişen dallarından bir cerrahi ve burada en dinamik olan konulardan biride estetik cerrahidir. Estetik cerrahide en sık yapılan ameliyat rinoplasti (burun estetiği)dir.

Bu nedenle hem hekimlerin hem hastaların oldukça büyük tecrübesi oluşmuş ve halen hızla artmaktadır. Rinoplasti ameliyatlarında gerçekten oldukça yüksek hasta memnuniyeti ile ameliyatlarımızı yapıyoruz.

Zamanla estetik ve cerrahi felsefenin ilerlemesi ile rinoplasti (burun estetiği) ameliyatlarında burnun tek başına güzel olmasının yanı sıra yeni burnun yüz ile uyumunu ve yeni burnun ameliyat edilmiş hissini vermesini sorgulamaya başladılar.

Bu durumda hekimleri hastanın yüzüne uygun ameliyat olduğu belli olmayan doğal görünümlü burun ameliyatlarını gerçekleştirme meyletmiştir. Herkesin yüzüne uygun doğal görünümlü burun sonucuna yönelik yapılan burun estetiğine doğal rinoplasti (burun estetiği) diyoruz.

0 Yorum

Açıklama: Konuyla ilgili yorum ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz veya sormak istediğiniz soruları bize gönderin en kısa sürede cevaplayalım.

Doktora Sorun

Konuyla ilgili sorularınızı buradan bize gönderin en kısa sürede cevaplayacağız.

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar *

Loading...